درباره ما بیشتر بدانید

شرکت توسعه تجارت سپهر آگرین پویا تحت هلدینگی با سابقه ۳۰ ساله در کشورهای CIS و اروپا در امر صادرات و واردات کالاهای مختلف از جمله ماشین‌آلات صنعتی فعال می‌باشد. این شرکت در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت نمایندگی انحصاری فروش محصولات شرکت تولید تیغ اره نواری SWORD لهستان در ایران گردیده است. شرکت اره نواری SWORD در کنار تولید دستگاه‌های برش اره نواری بالغ بر ۸۰۰ نوع تیغ اره نواری را جهت انواع مصارف برش تولید می‌نماید. لازم به ذکر است تیغ‌ اره های تولید شرکت SWORD لهستان با استفاده از فن‌آوری ژاپن و آمریکا تولید شده و دارای کیفیتی بسیار بالا نسبت به دیگر تیغه اره‌های موجود در بازار ایران می‌باشد که واردات این محصول توسط شرکت توسعه تجارت سپهر آگرین پویا، نمایندگی انحصاری فروش SWORD، تماما از مجاری قانونی کشور جمهوری اسلامی ایران انجام می گردد.

تاریخچه کمپانی SWORD

کمپانی SWORD در شهر گدانسک لهستان در سال ۱۹۸۷ پایه گذاری گردید و از سال ۱۹۸۹ به صورت حرفه ای و تخصصی در راستای ارایه تیغه اره نواری، ماشین های اره نواری ،مواد خنک کننده و روانکاری (آب صابون) و فعالیت می نماید.
در سال ۱۹۹۵ صادرات محصولات به روسیه و اوکراین آغاز گردید و در سال ۲۰۰۱ به جهت بهبود مسیر صادرات محل شرکت از شهر گدانسک به گدینیا تغییر یافت.
کمپانی SWORD دارای بزرگترین و مجهزترین تاسیسات جوش تیغه در کشور لهستان می باشد که متخصصین حرفه ای و آموزش دیده این مجموعه به عنوان تضمین برترین کیفیت جوش محسوب میگردند.
تیغه اره های SWORD با کیفیتی بسیار بالا و تحت استاندارد ISO 9001 تهیه و تولید می گردند. از سال ۲۰۰۲ محصولات ویژه این کمپانی با نام تجاری SWORD-MASTER به بازار ارایه گردید که مواد اولیه آن از معتبرترین تولیدکنندگان جهانی تهیه و تحت نام تجاری مذکور توسط کمپانی SWORD عرضه می گردند. این محصولات به جهت بروز رسانی و تضمین کیفیت به طور مستمر با همکاری Gdańsk University of Technology تحت انواع تست های مختلف قرار می گیرند.